slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 185 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 790 tys. zł (4 270 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 401 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z bajkowym ogrodem i przepięknym, słonecznym tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może olbrzymim potencjałem, gdyż doskonale nadaje się do prowadzenia tu działalności komercyjnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom, którzy szukają ekskluzywnych i eleganckich przestrzeni. Warto podkreślić, że oferowana na sprzedaż ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańcom światowy standard życia w otoczeniu licznych udogodnień: klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe. Nowi właściciele, ich rodziny oraz goście mają tu zapewnione również poczucie bezpieczeństwa (monitoring).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się gustownie zaaranżowanym wnętrzem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + taras + łazienka + garderoba + 2 pokoje + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: skrytka z możliwością adaptacji na drugą kuchnię + łazienka + 3 pokoje + hol.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3618)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl