slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 400 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,78 mln zł (4 450 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 062 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją z dala od miejskiego zgiełku i blisko rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Właściciele aut docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM -1: spiżarnia + kotłownia + suszarnia + pralnia + sala do tenisa stołowego;
POZIOM 0: łazienka + kuchnia + gabinet + taras + strefa kominkowa + jadalnia + pokój dzienny;
POZIOM 1: wc + pokój kąpielowy + 4 sypialnie;
POZIOM 1/2: łazienka + 2 garderoby + pokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana wg indywidualnego projektu architektonicznego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwycić może ponadto staranie wypielęgnowaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9546)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl