slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 850 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 200 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 3 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1989 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 570 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym, wieloosobowym rodzinom. To również znakomita propozycja dla inwestora z myślą o lukratywnym wynajmie dla firm. Potencjał tej luksusowej rezydencji na sprzedaż jest naprawdę ogromny. Osoby posiadające samochód docenią z pewnością garaż oraz bliskość węzła autostrady A4. Do długiej listy zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji koniecznie należy dopisać starannie wypielęgnowaną, ogrodzoną i obsadzoną roślinnością działkę. Wokół rozciągają się polne i leśne tereny. Nie brakuje także sklepów, stacji paliw, punktów usługowych oraz terenów rekreacyjnych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PRZYZIEMIE: jednostanowiskowy garaż + kotłownia + pomieszczenie na skład opału + pomieszczenie gospodarcze;
PARTER: przedsionek + garderoba + kuchnia + gabinet + pokój dzienny + taras + pomieszczenie pomocnicze + komunikacja;
PIĘTRO: 3 pokoje + łazienka + komunikacja;
PODDASZE: pokój + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13897)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl