slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,15 mln zł (5 750 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 371 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją malowniczą i unikatową lokalizacją na wzgórzu, w spokojnym punkcie z imponującymi widokami na góry i łąki. Wokół dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią dwukondygnacyjny garaż. Mocną zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest z pewnością jej funkcjonalny podział na dwie strefy:
DZIENNĄ: garderoba + gabinet + salon + łazienka z wc + spiżarnia + hol + schowek + kuchnia + 2-stanowiskowy garaż + taras;
NOCNĄ: hol + garderoba + 3 sypialnie + garderoba + łazienka z wc + 2 balkony;
GOSPODARCZĄ: nieużytkowy strych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim elegancko wykończonym wnętrzem. Na osobną uwagę zasługuje otaczająca oferowaną do sprzedaży ekskluzywną rezydencję przepiękna działka z wieloma kolorowymi nasadzeniami. Znajdziemy tu altanę, plac zabaw z huśtawką dla dzieci oraz skalniak.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana jest z trzech niezależnych źródeł: 2-funkcyjny piec gazowy + kominek + elektrycznie na podczerwień. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko poczucie komfortu, ale i bezpieczeństwa. Znajdziemy tu zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i instalację alarmową.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji bądź jej remont. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26845)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl