slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 462 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 190 m2, a także ciekawa cena 899 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2013 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 139,12 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może zagospodarowaną i ogrodzoną działką podzieloną na wie strefy:
– rekreacyjną;
– ogrodniczą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zainstalowanym panelom solarnym na dachu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) oraz wygody (ogrzewanie podłogowe). Przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
KONDYGNACJA -1:
– pomieszczenie gospodarcze;
– pralnia;
– wc;
– kuchnia z barem;
– kotłownia;
KONDYGNACJA 0:
– hol;
– wiatrołap;
– jadalnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– sypialnia;
– taras;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1:
– garderoba;
– korytarz;
– pomieszczenie do własnej aranżacji;
-2 sypialnie;
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym, wieloosobowym rodzinom bądź rodzinom wielopokoleniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się także pod zakup inwestycyjny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej okolicy. Na właścicieli aut czeka garaż (w brykle budynku). Wisienką na torcie oferty jest na pewno przepiękny ogród.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej wili, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13967)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl