slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 280 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 980 tys. zł (3,5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1990 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacja nieopodal jeziora. W okolicy nie brakuje również bogatej infrastruktury handlowo-usługowe. Są tu lubiane przez mieszkańców galerie handlowe, punkty usługowe i sklepy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób, które chcą mieszkać na imponującym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, komfortu, w ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim pieczołowicie utrzymanym ogrodem z olbrzymim tarasem i wieloma drzewami. Osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością zainteresują aż trzy garaże.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z następującym podziałem na pokoje i pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: pralnia + wc + jadalnia + przedpokój + przyziemie + pokój + kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: łazienka z wc + pokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-481)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl