slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 143 m2, a także ciekawą ceną 590 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 621 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 126 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury (punktów usługowych, restauracji, sklepów, szkół, przedszkoli). Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności osobom lubiącym aktywny wypoczynek ze względu na polskie ścieżki rowerowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także swoją starannie wypielęgnowaną działką z bajecznie pięknym ogrodem. Na zmotoryzowanych czeka garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wytwornym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na NIŻSZYM POZIOMIE: pralnię + pomieszczenie gospodarcze + kotłownię + wc + 6 pomieszczeń + pomieszczenia przyziemia + gabinet/poczekalnię + spiżarnię;
na ŚRODKOWYM POZIOMIE: kuchnię + taras + ganek/wiatrołap + salon + pokój dzienny + przedpokój + łazienkę;
na WYŻSZYM POZIOMIE: łazienkę + 3 sypialnie + 2 balkony + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe rolety.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13936)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl