slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Włochy (Controguerra-Te)

Rezydencja do sprzedaży Włochy (Controguerra-Te)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Controguerra-Te (Włochy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,25 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 160 m2 powierzchni posadowiona na działce 10 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 813 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod lukratywny wynajem dla turystów. Sprzyja temu nie tylko fantastyczna i unikatowa lokalizacja blisko plaży, między Adriatykiem (morze) a Apeninami (góry), ale także przepięknie zadbany ogród z wieloma nasadzeniami egzotycznych roślin (palmy, cytryny, mandarynki, cytrusy, figi). Intymność domownikom zapewnia żywopłot z oleandrami. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto wykończonym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój sypialny + łazienka + przedpokój + aneks kuchenny + pokój gościnny;
KONDYGNACJA 1: balkon + łazienka + przedpokój + 3 sypialnie + kuchnia + pokój gościnny.

WGN zaprasza serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27090)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl