slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 015 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 26 968 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 1 050 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni. Siedem pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 28 316 020 zł (cena podana według kursu Narodowego Banku Polskiego z dnia 8.05.2023).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi nowoczesnymi powierzchniami, obszernymi sypialniami oraz słonecznymi tarasami. Na osobną uwagę zasługują również imponujące ogrody z przepiękną, bujną roślinnością. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy baseny, tarasy, patia, strefy relaksu oraz werandy. To wyjątkowo elitarna i nobilitująca lokalizacja.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN zaprasza do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii i pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-10)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl