slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 612 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 5 arów, a także ciekawa cena 900 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2016 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 136,12 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim eleganckim i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + gabinet + łazienka + kuchnia + taras + salon kominkowy
KONDYGNACJA 1: pralnia + łazienka + garderoba + 3 sypialnie.
Właściciele aut docenią z pewnością jednostanowiskowy garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do bogatych właścicieli firm, biznesmenów, kadry managerskiej i przedstawicieli wolnych zawodów. To również znakomita propozycja dla wszystkich, którzy cenią czyste powietrze, ciszę, spokój i relaks w ogrodzie lub na tarasie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto fantastyczną działką i atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd do sklepów, marketów, aptek, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół oraz punktów usługowych. W okolicy dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6003)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl