slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 904 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 737 m2, a także ciekawa cena 880 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1996 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 303 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przestronnym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń idealnym pod wieloosobową rodzinę albo rodzinę wielopokoleniową. Znajdziemy tu:
w PIWNICY: garaż + łazienkę + pralnię + kotłownię;
na PARTERZE: salon + werandę + sypialnię + gabinet + przedpokój + kuchnię + łazienkę + klatkę schodową
na PODDASZU: salon + 2 sypialnie + spiżarnię + pomieszczenia pod kuchnię i łazienkę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa alarm. Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie. Na działce znajdziemy piętrowy budynek gospodarczy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją prestiżową lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9638)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl