slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,26 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 185,85 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 243 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 780 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, co zapewnia prywatność oraz intymność. Co więcej, lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do centrum, a także ościennych miast. W zasięgu wzroku znajdziemy szkołę, gospodarstwo rybackie, punkty usługowe, sklepy oraz rozległe tereny rekreacyjne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem z kolorowymi nasadzeniami. Mieści się tu prywatna część wypoczynkowa: miejsce na grilla, altana, taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba nowoczesna instalacja alarmowa, monitoring oraz zewnętrzne rolety. Komfort użytkowania podnosi centralny odkurzacz oraz najwyższej jakości umeblowanie/wyposażenie (w cenie). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ USŁUGOWA: taras zewnętrzny + łazienka z wc + zaplecze socjalne + 3 pomieszczenia;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ PRZYLEGAJĄCA DO MIESZKALNEJ: 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + wc + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE UŻYTKOWE: łazienka z wc + garderoba + pralnia + 2 pokoje + sypialnia + kuchnia + 2 balkony + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE NIEUŻYTKOWE.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym designie i uniwersalnym stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem z możliwością prowadzenia działalności komercyjnej (salon usługowy, gabinet, biuro). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej zamożnym i wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tej luksusowej rezydencji, to otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości, a także Leroy Merlin, a w nim między innymi 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta. Zapraszamy również do naszego oddziału.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-117)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl