slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 447,1 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,85 mln zł (4 138 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 065 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dwunastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 niezależnych, wolnostojących budynków połączonych ogrodem zimowym. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie trzeba zaliczyć fantastyczną lokalizację w bezpiecznej i cichej okolicy, na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum. Amatorom aktywnego wypoczynku przypadnie do gustu stok narciarski + rozległe tereny rekreacyjne (rezerwat przyrody).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych, dużych rodzin albo rodzin wielopokoleniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wystylizowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem:
BUDYNEK NR 1:
POZIOM MINUS JEDEN: kotłownia + łazienka z wc + przedpokój + pokój + pomieszczenie gospodarcze;
POZIOM ZERO: pokój dzienny + wc dla gości + przedpokój + kuchnia + taras;
POZIOM JEDEN: balkon + gabinet + przedpokój + pokój + pokój kąpielowy z wc + sypialnia;
POZIOM DWA: łazienka z wc + 3 pokoje;
BUDYNEK NR 2:
POZIOM ZERO: kotłownia + kuchnia + wc dla gości + przedpokój + pokój dzienny + pralnia + ogród zimowy;
POZIOM JEDEN: łazienka z wc + sypialnia + biuro + pokój + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele gadżetów XXI wieku, jak np. fotowoltaika, centralny odkurzacz. Niesamowicie efektownie prezentuje się także przepięknie zagospodarowana działka z olśniewającym ogrodem, altaną, grillem, oczkiem wodnym z kaskadą i drewnianym mostem, rybkami i roślinami wodnymi. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno aż 2 murowane garaże (+ kanał) z elektrycznymi bramami wjazdowymi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają podwójne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne + antywłamaniowe szyby + antywłamaniowe rolety. Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-117)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl