slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 398 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 tys. zł (2 133 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 991 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom o wyrafinowanym guście, którzy szukają życia na europejskim poziomie, w komforcie, wygodzie, bezpieczeństwie, elegancki oraz ciszy i spokoju. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM NIŻSZY:
– hall;
– jadalnia;
– kuchnia;
– garderoba;
– pokój;
– kotłownia;
– garaż;
– pomieszczenie gospodarcze;
– 2 korytarze;
– łazienka;
– spiżarnia;
– pokój dzienny;
– gabinet;
– wiatrołap;
POZIOM WYŻSZY:
– pokój;
– 3 pokoje;
– pomieszczenia strychowe;
– garderoba;
– hall;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletny projekt aranżacji wnętrza (na zdjęciach wizualizacja wnętrza zgodna z projektem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym roletom w oknach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją elegancką architekturą i elitarną lokalizacją wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej, Blisko las. Nie brakuje tu jednak sklepów, szkół, placówek medycznych.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji bądź/i kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1241)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl