slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 160 m2, a także ciekawą ceną 915 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1999 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 10 100 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 719 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim dużym potencjałem oraz przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów iglastych, drzew owocowych (opcjonalny zakup z mniejszą działką). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z 2 budynkami gospodarczymi:
BUDYNEK NR 1:
– 2 garaże
BUDYNEK NR 2:
– powierzchnia do adaptacji np. pod funkcje mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła niedawno generalny remont. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno prywatny basen oraz oczko wodne. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei sterowane automatycznie bramy garażowe i wjazdowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– kuchnia;
– jadalnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– salon;
– sypialnia;
PODDASZE:
– powierzchnia do adaptacji na 3 pokoje + łazienkę.

Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5720)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl