efektowne oświetlenie salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania) za 12,47 mln złotych. Powierzchnia 331 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 880 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest w adekwatnej do standardu cenie za metr kwadratowy 37 674 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim nowoczesnym wnętrzem oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i pole golfowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: kuchnia + 6 łazienek + salon + 5 sypialni + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu:
– system alarmowy
– prywatny basen
– ogrzewanie podłogowe.
Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód przygotowano dwa miejsca parkingowe w garażu. Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy jeszcze pomieszczenie magazynowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych. luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7388)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl