slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o adekwatnej do zastanego luksusu cenie za metr kwadratowy (37 674 zł/m2) dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 880 m2, a także ciekawa cena 12,47 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 331 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zaprojektowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem i malowniczymi widokami na góry. W pobliżu znajdziemy elitarne pole golfowe. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– taras;
– 6 łazienek;
– 5 sypialni;
– kuchnia;
– salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Mamy tutaj liczne udogodnienia, jak na przykład ogrzewanie podłogowe czy system alarmowy. Duża zaletą jest na pewno prywatnym basen. Na osoby dysponujące więcej niż jednym samochodem przygotowano dwa miejsca parkingowe w garażu. Funkcjonalnym udogodnieniem jest z pewnością wydzielone pomieszczenie magazynowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7388)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl