slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 320 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 126,81 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 332 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 523 zł/m2, aranżacją pomieszczeń na 1 komfortowej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją nowoczesnością, funkcjonalnością, komfortowym wykończeniem i gwarancją życia na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również przepiękną, ogrodzoną działką. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER: wiatrołap + spiżarnia + kuchnia + salon + jadalnia + kotłownia + 2 pokoje + 2 łazienki + sypialnia + przedpokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale aranżacyjnym (aranżacja w dowolny sposób, według własnego uznania i gustu). Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont. Oferujemy kontakt z projektantem wnętrz, który pomoże w aranżacji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-63)

Kontakt:
e-mail: a.banaszczyk@wgn.pl