slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2020 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 227 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 4,3 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 466 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 049 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją w uroczej miejscowości, na polodowcowym wzniesieniu. Wokół stawy, lasy i jeziora. Wielbiciele wypoczynku na świeżym powietrzu docenia nowe ścieżki rowerowe i spacerowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: kotłownia
KONDYGNACJA 0: 2-stanowiskowy garaż + wiatrołap + garderoba + łazienka + pokój gościnny + spiżarnia + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: poddasze nieużytkowe + pokój użytkowy + taras + pralnia + pokój kąpielowy + garderoba + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łączy znakomitą funkcjonalność z atrakcyjnym, nowoczesnym designem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest również niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu (energooszczędne materiały +fotowoltaiczne panele). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w technologii budynku pasywnego. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-999)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl