slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 406 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,85 mln zł (4 557 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 758 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknym, zadrzewionym ogrodem i zagospodarowaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także eleganckim i komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkład pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: taras + 2-stanowiskowy garaż + korytarz do garażu + 2 piwnice + komórka gospodarcza + hall + kuchnia + łazienka + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 1: garderoba + klatka schodowa + przedsionek + korytarz komunikacyjny + 2 łazienki + aneks jadalniany + kuchnia + 3 sypialnie + salon
KONDYGNACJA 2: atelier + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana na indywidualne zamówienie w wyszukanym stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także fantastyczną lokalizacją na przedmieściach, co zapewnia spokój, ciszę i bezpieczeństwo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13149)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl