slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Szczecin

Rezydencja na wynajem Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z 2020 roku o powierzchni 110 m2 i atrakcyjnej cenie 7 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem z rynku pierwotnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wnętrze wykończone zostało materiałami najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona została na 700-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie czterech pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia olśniewa starannie wypielęgnowanym ogrodem, kompletnie umeblowanym i wyposażonym we wszelkie sprzęty RTV i AGD wnętrzem oraz optymistyczną, jasną kolorystyką pokoi i pomieszczeń. Mieszczą się tu:
KONDYGNACJA 0: garderoba + wc + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: pralnia + łazienka + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się elitarną lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja na wynajem uważana jest na lokalnym rynku za wyjątkową ofertę o bardzo wysokim standardzie. Luksusowa rezydencja do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Na koniec warto podkreślić, że właściciel wyraża gotowość doposażenia luksusowej rezydencji pod konkretne wymagania i potrzeby przyszłego najemcy. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13589)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl