slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Elbląg

Rezydencja do sprzedaży Elbląg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 268,16 m2, a także ciekawą ceną 999 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2001 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 958 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 725 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją malowniczą lokalizacją z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskim sąsiedztwie pełnej infrastruktury. Nieopodal znajdziemy także park leśny. Blisko stąd również to licznych sklepów, hipermarketów, centrum handlowego, drogerii, dyskontów popularnych sieci etc. Dojazd do centrum miasta nie zajmuje dłużej niż kwadrans. Lokalizacja zapewnia też szybki wyjazd z miasta dzięki bliskości drogi ekspresowej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim najbliższym otoczeniem, to znaczy przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego smaku i gustu:
PODPIWNICZENIE:
– pralnia;
– spiżarnia;
– kuchnia;
– wc;
– łazienka;
– garaż;
PARTER:
– salon;
– jadalnia;
– kuchnia;
– pokój;
– wc;
– hol;
– wiatrołap;
– taras;
PODDASZE:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– łazienka z wc;
– hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto olbrzymim potencjałem komercyjnym z możliwością prowadzenia w jej wnętrzu dochodowej działalności gospodarczej (warsztat). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie, cenią ciszę i spokój oraz bliskość przyrody. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż wciąż pozostaje do negocjacji. Do ceny zakupu ekskluzywnej rezydencji należy doliczyć koszty notarialne i wynagrodzenie biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu kredytu na jej zakup.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-383)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl