slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 7 137 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej, komfortowej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,199 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 168 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 776 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to drugie troszczy się rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością 2-stanowiskowa wiata. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również swoim wygodnym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z podziałem na:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + przedpokój + wc + łazienka + garderoba + sypialnia + pokój gościnny + taras zimowy + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: dwie strefy mogące służyć za pokoje/wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu najpotrzebniejszych sklepów, szkół i przedszkoli. Okolica jest znakomicie skomunikowana z trójmiejską obwodnicą i uchodzi za cichą oraz spokojną. Naokoło rozciągają się przepiękne lasy, łąki oraz pola. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż wciąż pozostaje do negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1231)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl