slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 5 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 1980 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 696 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 900 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 225 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca prestiżową lokalizacją w cichej okolicy, jednocześnie blisko centrum, dużą powierzchnią oraz dużym potencjałem. Luksusowa rezydencja do wynajmu świetnie nadaje się nie tylko dla majętnych rodzin, ale również dla firm. Ekskluzywna rezydencja na wynajem olśniewa przepięknym ogrodem. Do długiej listy zalet oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji koniecznie trzeba dodać komfortowe wnętrze z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
PIWNICA:
– garaż;
– 3 pomieszczenia gospodarcze;
PARTER:
– wiatrołap;
– salon;
– jadalnia;
– kuchnia;
– 2 korytarze;
– garderoba;
– łazienka;
– 2 pokoje;
– 2 tarasy;
PIĘTRO 1:
– korytarz;
– garderoba;
– łazienka;
– 3 pokoje;
– balkon;
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji są kompletnie wyposażone. Zapraszamy na prezentacje tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-7853)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl