slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Inowrocław

Rezydencja do wynajęcia Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 4 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 250 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 000 zł/m-c i wygodnej powierzchni 120 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego (w przypadku osób prywatnych). Luksusowa rezydencja na wynajem poszczycić się może w pierwszej kolejności swoją znakomitą lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i bezpiecznego osiedla. Nieopodal sklepy, dyskonty popularnej sieci. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– taras
PÓŁPIĘTRO:
– wc
– pokój
– balkon
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– łazienka.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia imponuje również fantastycznym ogrodem. Kwestia pozostawienia umeblowania do negocjacji w z właścicielem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4498)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl