slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 230 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,7 mln zł (7 391 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w malowniczej okolicy. Nie brakuje tu jednak niezbędnych do codziennego życia sklepów, supermarketów czy szkół. Co ważne, lokalizacja gwarantuje także znakomite połączenie komunikacyjne i bliskość autostrady oraz dróg krajowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duży stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + antywłamaniowe drzwi) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe, zewnętrzne rolety we wszystkich oknach).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom życie na światowym poziomie. Duże wrażenie robi na pewno nowoczesna bryła, reprezentacyjne wnętrze, a także przemyślany rozkład pomieszczeń:
OTWARTA PRZESTRZEŃ: jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
CZĘŚĆ PIERWSZA: taras + dwustanowiskowy garaż + pralnia + wc + łazienka + 5 pokoi do własnej aranżacji
CZĘŚĆ DRUGA: poddasze do adaptacji.

Fantastyczna lokalizacja zaledwie dziesięć minut od centrum to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Okolica uważana jest za niezwykle spokojną, bezpieczną i cicha. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-420)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl