slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,599 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 390 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 549 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dwanaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4,1 tys. zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknym, słonecznym tarasem oraz imponującym ogrodem z dwoma oczkami wodnymi wiatą i praktycznym pomieszczeniem gospodarczym. Rosną tu drzewa owocowe (czereśnie, jabłonie, śliwy, porzeczki, winogrona), wiele krzewów i kolorowe kwiaty. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się na prowadzenie w niej biznesu (np. wynajem okolicznościowy).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd do wielu sklepów + szkół + obiektów sportowych + placów zabaw + obiektów kultu religijnego + pól golfowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety + monitoring) oraz komfortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część prestiżowego kompleksu budynków:
BUDYNEK NUMER JEDEN / POZIOM MINUS JEDEN: łazienka + pralnia + kotłownia + suszarnia + hall + magazyn;
BUDYNEK NUMER JEDEN / POZIOM ZERO: kuchnia + wiatrołap + pokój dzienny + jadalnia;
BUDYNEK NUMER JEDEN / POZIOM JEDNA DRUGA: taras + 3 pokoje + wc + łazienka;
BUDYNEK NUMER JEDEN / POZIOM JEDEN: łazienka + 2 pokoje;
BUDYNEK NUMER JEDEN / POZIOM DWA: pokój dzienny telewizyjny + sypialnia + łazienka z wc;
BUDYNEK NUMER DWA / POZIOM MINUS JEDEN: przestrzeń do magazynowania;
BUDYNEK NUMER DWA / POZIOM ZERO: open space + kuchnia + łazienka z wc;
BUDYNEK NUMER DWA / POZIOM JEDEN: jadalnia + 2 pokoje + korytarz + kuchnia + taras + łazienka z wc.
Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy garaż oraz kotłownia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu kaszubskich łąk i lasów. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-797)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl