slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 227 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 049 m2, a także ciekawa cena 4,3 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2020 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 466 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim, prestiżowym oraz komfortowo zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące kondygnacje:
KONDYGNACJA -1: kotłownia;
KONDYGNACJA 1: dwustanowiskowy garaż + wiatrołap + garderoba + łazienka + pokój gościnny + spiżarnia + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: poddasze nieużytkowe + pokój użytkowy + taras + pralnia + pokój kąpielowy + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także nietuzinkową architekturą i malowniczą lokalizacją wśród stawów, jezior i lasów. To prawdziwy raj dla osób, które lubią aktywny wypoczynek:
– ścieżki spacerowe;
– ścieżki rowerowe.
Osoby posiadające samochód docenią z kolei bliskość trójmiejskiej obwodnicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w nowoczesnej technologii budynku pasywnego z zamontowanymi fotowoltaicznymi panelami. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1042)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl