slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 786 720 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 64 m2 powierzchni posadowiona na działce 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 293 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją blisko morza (trzy kilometry). W okolicy znajdziemy wiele sklepów, dyskontów czy szkołę. Nowi lokatorzy oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: parkingu oraz basenu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się rozprowadzona klimatyzacja, natomiast bezpieczeństwo zapewnią solidne, antywłamaniowe drzwi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto starannie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na: taras + balkon + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert nowoczesną architekturą w stylu bungalow. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9112)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl