slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 379 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 584 m2, a także ciekawa cena 508 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2022 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 116 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży rozplanowana na jednej, komfortowej kondygnacji. Cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim starannie zadbanym ogrodem, fantastyczną lokalizacją na nowo powstającym osiedlu, w otoczeniu lasów, a także komfortowym, prestiżowym i wygodnym wnętrzem gwarantującym życie na europejskim poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele udogodnień, jak np. instalacja pod rekuperację powietrza czy fotowoltaikę. Osoby zmotoryzowane docenią znajdujący garaż w bryle budynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + przedpokój + garaż + komunikacja + korytarz + wc + kotłownia + kuchnia + pokój dzienny.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-197)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl