slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 705 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 679 m2, a także ciekawa cena 4,8 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2007 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 623 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano jedenaście pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostaje wciąż do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim stylowym wnętrzem, elegancją, prestiżem, a także fantastycznym rozkładem pomieszczeń na 2 kondygnacjach:
KONDYGNACJA 0: hall + dwustanowiskowy garaż + garderoba + 2 kuchnie + wc + gabinet + łazienka + sypialnia + jadalnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: hall + garderoba + pokój gier i zabaw + biblioteka + pokój gościnny + sauna + 2 łazienki + bawialnia + balkon + pokój dzienny + 2 sypialnie.
Duże wrażenie robią wspaniałe tarasy oraz balkon. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią obszerny, dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim przepięknym ogrodem, gdzie znajdziemy m.in.:
– własną wędzarnię;
– murowany grill i palenisko;
– liczne nasadzenia roślin.
Warto w tym miejscu dodać, że opiekę nad ogrodem sprawuje profesjonalny ogrodnik.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto rewelacyjną lokalizacją. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu wielbiciele wypoczynku na świeżym powietrzu (sale fitness + korty tenisowe + las + rzeka). To doskonale miejsca do jazdy rowerem oraz biegania. Lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd do obwodnicy. W najbliższej okolicy:
– przychodnie lekarskie;
– żłobki;
– przedszkola;
– szkoły;
– apteki;
– dyskonty znanych marek;
– sklepy;
– punkty gastronomiczne.
Osiedle uchodzi za niezwykle prestiżowe, zadbane, ciche i spokojne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczaruje wszystkich, którzy szukają pięknej, dużej rezydencji z fantastycznym ogrodem nieopodal miasta. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1162)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl