slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,7 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 240 m2 powierzchni posadowiona na działce 5 132 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 083 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu stylowym wnętrzem, elegancją oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej przemyślanym rozkład pomieszczeń:
wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze/schowek + wc + łazienka + sypialnia + 2 tarasy + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + hol;
KONDYGNACJA 1: pralnia + łazienka z wc + 2 garderoby + 3 sypialnie + balkon + hol;
GARAŻ: pomieszczenie gospodarcze (letnia kuchnia) + jedno stanowisko.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może urzekającą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. nieopodal przepiękne lasy i prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na pewno nowoczesnym stylem wykończenia, architekturą oraz przecudnie zagospodarowanym ogrodem z mnogością najróżniejszych kwiatów, krzewów i drzew. Wśród nich m.in.: kosodrzewiny, tuje, bukszpany, perukowiec, mamutowiec, świerki syberyjskie srebrne, rozplenica japońska, katalpy szczepione, miłorząb japoński, juki, rododendrony, azalie, wrzośce, hortensje dębowe, konika, cisy, irgi, róże jałowce poziome, lawendy, trawy zebrinus i miskant itp. W ogrodzie znajdziemy także fontannę oraz oczko wodne.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1286)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl