slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia

Rezydencja do sprzedaży Gdynia

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,099 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220 m2 powierzchni posadowiona na działce 720 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1980. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 541 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu swoim stylowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem z podziałem na:
KONDYGNACJĘ -1: pomieszczenia piwniczne/gospodarcze + korytarz + wc + magazyn na opał + kotłownia + dodatkowy garaż + dwustanowiskowy garaż;
KONDYGNACJĘ 0: klatka schodowa + korytarz + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój;
KONDYGNACJĘ 1: klatka schodowa + łazienka + balkony + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 2: balkon + łazienka + pokój + garderoba + sypialnia.
Wszystkie meble w cenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także imponującym widokiem na zatokę i olbrzymim tarasem. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresują dwa garaże. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w korzystnej lokalizacji, blisko plaży, teatru, punktu widokowego, centrum handlowego, stacji paliw, wyższej uczelni, basenów, sklepów, szkół, przedszkoli itp. Na wyciągnięcie ręki Trójmiejski Park Krajobrazowy. Cisza i spokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także przepięknym ogrodem. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia. Korzystna okazja dla inwestorów (wynajem, rozbudowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży potrafiąca sama na siebie zarabiać. Olbrzymi potencjał. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Biuro WGN zaprasza na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-133)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl