slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa.Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 430 m2 powierzchni posadowiona na działce 15 784 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 116 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji (w cenie m.in. cały sprzęt domowo-warsztatowy wliczając w to odśnieżarki, kosiarki etc.).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów, którzy oczekują życia na europejskim poziomie, w otoczeniu wygód, luksusów, prestiżu i z dostępem do imponującego ogrodu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: garaż + open space + siłownia + przyziemie + kuchnia + hol + 2 łazienki + 5 pokoi + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką z elementami małej architektury. Znajdziemy tu między innymi:
– 8 ujęć nawodnień;
– studnię głębinową;
– zadaszone pomieszczenie na odpady organiczne;
– zadaszoną suszarnię na pranie;
– 3 zadaszone drewutnie;
– wolnostojący garaż;
– budynek gospodarczo-warsztatowy;
– basen;
– trampolinę;
– huśtawki;
– plantację borówek amerykańskich i słodkich, żółtych malin;
– sad z drzewami owocowymi;
– własny las z czterema zagajnikami i grzybami;
– zarybione oczko wodne z kaskadą;
– praktyczną altanę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją z dala od zgiełku i korków ulicznych. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Można tu pooddychać naprawdę krystalicznie czystym powietrzem. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności graczom golfa, ponieważ na wyciągnięcie ręki znajdują się słynne w całej Europie pola golfowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcjonalną możliwością zamiany na inną nieruchomość. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1146)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl