slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Gdynia (okolice)

Dwór na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywny dwór do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowy dwór na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 120 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 759 tys. zł (6 325 zł/m2). Ekskluzywny dwór do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 020 m2. Luksusowy dwór na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowy dwór na sprzedaż dedykowany majętnym klientom, którzy chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygód, prestiżu i potrafią docenią piękno otaczającego krajobrazu. Ekskluzywny dwór do sprzedaży oczarowuje także swoim magicznym ogrodem z wieloma nasadzeniami. Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością zamykaną, 2-stanowiskową wiatę do parkowania.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy dwór na sprzedaż łącznie z wszystkimi zabudowami + AGD. Pozostałe meble do negocjacji z właścicielem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje przyszłym swoim właścicielom wysoki poziom bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz wygody (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca także swoją fenomenalną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury i przepięknej przyrody (jezioro). Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: łazienka + wc dla gości + 3 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: „open space” do samodzielnej aranżacji

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnym dworze do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-130)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl