slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 85 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 549 tys. zł (6 459 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 214 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem dwóch pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją starannie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze troszczy się instalacja alarmowa i monitoring z kamerami. Komfort natomiast zapewnia zdalnie sterowana klimatyzacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka;
– wc;
– antresola;
– living room;
– kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto znakomitą lokalizacją w otulinie leśnej, parę minut drogi spacerem od słynnego jeziora. Lokalizacja przypadnie do gustu wielbicielom ruchu na świeżym powietrzu (ścieżki rowerowe, joga na łonie natury, jogging, nordic walking, spacery). W pobliżu znajdziemy stację benzynową, sklep z regionalnymi wyrobami. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż podlega negocjacjom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się aranżacją zgodną z najnowszymi trendami, całkowitym wyposażeniem, a także imponującą antresolą i słonecznym tarasem.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1152)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl