slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,35 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 520 m2 powierzchni posadowiona na działce 9 350 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 596 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań dwóch budynków mieszkalnych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną działką oraz unikatową lokalizacją nad słynnym jeziorem. Cisza i spokój. W sąsiedniej miejscowości znajdują się obiekty wczasowe, pensjonaty, wypożyczalnie sprzętu wodnego, piaszczysta plaża itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
BUDYNEK 1 / KONDYGNACJA 0: kotłownia + pralnia + wc + pokój kąpielowy + 5 pokoi + hol + garaż + korytarz + garderoba + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze;
BUDYNEK 1 / KONDYGNACJA 1: komunikacja + łazienka + 2 sypialnie + garderoba;
BUDYNEK 2 / KONDYGNACJA 0: garaż na 2 albo 3 samochody;
BUDYNEK 2 / KONDYGNACJA 1: aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi ochrona oraz monitoring. Polecam i zapraszamy na prezentację oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1135)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl