slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,78 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 248 m2 powierzchni posadowiona na działce 966 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2008. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 177 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu zielonych lasów i uroczych jezior. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do centrum oraz obwodnicy. W okolicy nie brakuje tak potrzebnych w codziennym życiu sklepów, szkół, restauracji, dyskontów, punktów opieki medycznej, obiektów kultu religijnego, aptek itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które chcą wieść życie na wysokim poziomie, otaczać się wygodą i utrzymywać kontakt z naturą. Entuzjaści konnej jazdy ucieszą się z leżącej nieopodal stadniny koni. Podobnie jak amatorzy gry w golfa docenią prestiżowe pole do gry. Na majętne osoby dysponujące kilkoma autami czeka dwustanowiskowy, ogrzewany garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba instalacja alarmowa oraz monitoring. Komfort z kolei zapewnia ogrzewanie podłogowe, kino domowe 5+1, centralny odkurzacz z podłączeniem, sterowane komputerowo, automatyczne nawadnianie ogrodu, wysokiej klasy sprzęt audio etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto wytwornym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Znajdziemy tu:
na POZIOMIE ZERO: łazienkę + taras + kuchnię + pokój dla dziecka + sypialnię + salon + wiatrołap;
na POZIOMIE JEDEN: garderobę + 2 sypialnie + łazienkę + balkon + salon zabawowy;
w GARAŻU: kotłownię + pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie strychowe na przechowywanie sezonowych rzeczy.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1019)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl