slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Cost)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Cost)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Orihuela Cost (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 14 181 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 127 150 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 150 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 212 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim imponującym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, na które składają się:
– taras;
– 3 łazienki;
– 4 sypialnie;
– kuchnia;
– pokój dzienny.
Rzadko spotykanym rozwiązaniem jest tu na pewno obecność na dachu solarium, czyli tarasu do zażywania słonecznych kąpieli. Przyszli właściciele będą mogli również korzystać z prywatnego basenu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją w zielonej okolicy. Lokalizacja przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nurkowania, jak i żeglarstwa, gry w golfa, a także rowerowych/pieszych wędrówek. Słońce świeci tu niemal przez cały rok, a temperatura nie spada poniżej +15 stopni Celsjusza nawet zimą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją wszechstronnością: to świetna propozycja zarówno do zamieszkania na stałe, jak i na wakacyjny wyjazd. Co więcej, ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie turystom. Sprzyja temu nie tylko bliskość morza i pięknej plaży, ale również tutejszy klimat, który uważany jest za jeden z najzdrowszych na świecie.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio, starannie wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, jak i uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-128)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl