slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 170 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 232 m2, a także ciekawa cena 1,25 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2018 roku. Standard deweloperski. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 153 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najzamożniejszych klientów pragnących żyć komfortowo na wysokim poziomie, z dala od miejskiego zgiełku, ale bez rezygnacji z wielkomiejskich udogodnień i infrastruktury, jak place zabaw, przedszkola, szkoły, sklepy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim przepięknie zadbanym ogrodem oraz słonecznym tarasem z wydzieloną strefą do relaksu. Końcowa cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do ustalenia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastycznie zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA 0: kotłownio-pralnia + garaż + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: pokój kąpielowy + garderoba + 3 pokoje + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwycić powinna również nobilitującą lokalizacją na zamkniętym terenie. Wokół cisza i spokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem + urządzonymi i wyposażonymi łazienkami (w cenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Gwarantujemy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2810)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl