slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Maladze, Costa del Sol (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 9 653 500 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 532 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 326 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 18 146 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się niezapominanymi widokami na morze, Afrykę i Gibraltar. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: taras + jadalnia + 2-stanowiskowy garaż + kuchnia + przedpokój + salon + łazienka + strefa wypoczynkowa + basen + weranda + pomieszczenia gospodarcze + pokój + ganek + gabinet + pokoje magazynowe + 2 sypialnie;
WYŻSZY POZIOM: garderoba + 4 łazienki + 4 sypialnie + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele udogodnień podnoszących komfort jej użytkowania. Mamy tu, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców odpowiada nowoczesny system alarmowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań, jak np. słoneczne panele do ogrzewania wody. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9743)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl