slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 226 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,65 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 315,75 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 127 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele nowoczesnych technologii, co sprawia, że śmiało można nazwać ją „smart house” (inteligentny budynek). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd do centrum oraz całego Trójmiasta. W zasięgu wzroku szkoły, przedszkola, punkty usługowe, sklepy. Panuje tu błoga cisza i spokój (otulina lasu).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
POZIOM WYŻSZY:
– powierzchnia do indywidualnej aranżacji;
POZIOM NIŻSZY:
– 3 sypialnie;
– salon kąpielowy;
– jadalnia;
– hol;
– wiatrołap;
– kuchnia;
– salon;
– garaż;
POZIOM NAJNIŻSZY:
– przestrzeń na biuro/mieszkanie;
– kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom życie na europejskim poziomie w luksusie, wygodzie (ogrzewanie podłogowe) oraz poczuciu bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna + antywłamaniowe drzwi + system alarmowy + zewnętrzny monitoring). Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

WGN stosuje System Jakości ZJ, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-191)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl