slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 300 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 180,59 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 115 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 199 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim eleganckim i wytwornym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– pokój;
– przedpokój;
– wiatrołap;
– kotłownia;
– skrytka;
PODDASZE:
– 4 pokoje;
– garderoba;
– balkon;
– łazienka z wc;
– hall.
Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest gustownie urządzone w ciepłej kolorystyce, a pomieszczenia funkcjonalne i słoneczne. Na wyposażeniu oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostaje:
– umeblowanie kuchni;
– sprzęt AGD;
– zabudowane szafy ubraniowe.
Rodziny posiadające samochód ucieszy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki standard życia na europejskim poziomie. Do licznych udogodnień podnoszących komfort można zaliczyć np. ogrzewanie podłogowe. Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowana działka. Serdecznie polecamy tę ekskluzywną rezydencję do sprzedaży i zapraszamy na jej prezentację.

WGN – tylko sprawdzone oferty. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9735)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl