slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 087 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 440 m2, a także ciekawa cena 1,999 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 219,99 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wysmakowanym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa znakomitą lokalizacją w cichym, bezpiecznym, spokojnym i przyjaznym dla rodzin miejscu. Malowniczość lokalizacji podkreślają rozległe parki i tereny rekreacyjne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób, dla których prestiż, komfort, elegancja i prowansalski styl to priorytety. Pomysłowo zaaranżowane wnętrze tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje:
NAJWYŻSZY POZIOM: sypialnia + garderoba + 2 pokoje + gabinet + łazienka;
ŚRODKOWY POZIOM: jadalnia + salon + garaż + wc + kuchnia;
NIŻSZY POZIOM: pokój do gry w rzutki + kotłownia + pralnia + pokój rekreacyjny / siłownia / przestrzeni do relaksu i rozrywki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza nie tylko energooszczędnym materiałom, ale też technologiom (fotowoltaika). W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać starannie utrzymaną działkę.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-314)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl