slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 201,17 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 699 tys. zł (3 475 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych rodzin, które oczekują życia na europejskim standardzie w spokoju, bliskości natury oraz możliwości odkrywania uroków górskiej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przestronnym, estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem z następującym rozkładem: taras + balkon + pomieszczenie gospodarcze + gabinet + taras + garderoba + wc + łazienka + kuchnia + 4 pokoje + pokój dzienny. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościerają się bajkowe widoki na otaczającą przyrodę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją nad strumieniem i rzeką wśród zielonych i szumiących drzew. Gwarantuje to intymność i odcięcie od zgiełku codziennego życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6121)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl