slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 187 m2, a także ciekawą ceną 890 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 978 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 759 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji rewelacyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu: SPA + gabinety lekarskie + przedszkola + lokale usługowe + sklepy + kościół + szkoły itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również pieczołowicie utrzymanym ogrodem obsadzonym bujną roślinnością. Na działce mieści się również murowany grill, taras oraz budynek narzędziowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego smaku i gustu:
KONDYGNACJA ZERO: kotłownia + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla majętnej rodziny ceniącej wygodę, komfort, bezpieczeństwo i chcącej żyć na światowym poziomie. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rodziny posiadające samochód docenią znajdujący się w bryle budynku garaż plus miejsca postojowe przed budynkiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż typu „bungalow”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-78)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl