slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 692 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,599 mln zł (3 756 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 874 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dwunastu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności imponującym ogrodem z przepiękną roślinnością, a także fantastycznym tarasem. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewności kilka miejsc postojowych + garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w ciekawej lokalizacji, w cichej i bezpiecznej okolicy, wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Dużym udogodnieniem jest szybki dojazd do centrum oraz przejścia granicznego z Niemcami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część elitarnego kompleksu zabudowań wraz z halą oraz budynkiem gościnnym. Stwarza to doskonałą opcję mieszkania i pracy pod jednym dachem. Dodatkowe budynki świetnie nadają się pod np.:
– klinikę chirurgii plastycznej
– hotel
– ośrodek rehabilitacji
– pensjonat ze SPA
– przedszkole
– salę sportową
– warsztat.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13147)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl