widok od strony basenu na taras przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 395 000 EUR (1 722 200 złotych). Powierzchnia 101 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 17 051 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 312-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się zarówno krótsze, wakacyjne wyjazdy, jak i do całorocznego zamieszkania. Jest tu zarówno imponujący rozmiarami basen, przepiękny ogród oraz ogromny taras. To mały raj na Ziemi, który WHO uznała za jeden z najzdrowszych na świecie pod względem klimatu. Rocznie jest tu ok. 3 000 godzin słonecznych, a średnia temperatura łatwo przekracza 20 st. C. Luksusowa rezydencja na sprzedaży może być nie lada okazją dla wielbicieli gry w golfa, gdyż po sąsiedzku niemal jest do wyboru wiele mistrzowskich pól golfowych. Lokalizacją docenią również osoby spragnione kontaktu z naturą (słone jeziora, flamingi, dzika przyroda).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: łazienka + salon + sypialnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie
DACH: solarium.

Długa listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamykają: prestiżowa lokalizacja na terenie luksusowego osiedla, przestronne wnętrza, duża działka, a także nowoczesna architektura. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-93)

Kontakt:
e-mail: e. boloz@wgn.pl