slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 7 685 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 760 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 98,9 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 868 m2. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż wciąż do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z księgą wieczystą, bez zadłużeń i hipotek. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastycznie zaprojektowanym i zadbanym ogrodem. Znajdziemy tu oczko wodne oraz altanę wykonaną z bali. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczą się np. klimatyzatory w każdym pomieszczeniu, natomiast gwarantem bezpieczeństwa jest nowoczesny monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka także atrakcyjną lokalizacją tuż pod lasem, co zapewnia ciszę, relaks i spokój. Blisko stąd do sklepów, obiektów kultu religijnego oraz klubu sportowego. Dojazd do pobliskiej szkoły również nie będzie nastręczał trudności. Olbrzymia zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej wysmakowane wnętrze z przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– 2 łazienki;
– 3 sypialnie;
– taras;
– jadalnia;
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości nr licencji – 28058. Przed prezentacją tej luksusowej rezydencji na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3224)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl