slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 135 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 629 500 zł (4 663 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 936 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, nieopodal lasu, co gwarantuje spokój, ciszę i intymność. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne energooszczędne rozwiązania, jak np.:
– ekologiczny system ogrzewania panelami elektrycznymi
– 2-komorowy podgrzewacz wody z buforem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaży imponuje także bajkowym ogrodem z przepięknymi, kolorowymi krzewami i mniejszymi drzewami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób, które cenią nie tylko najwyższy komfort i luksusy, ale także ciszę i spokój. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + sypialnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + korytarz;
KONDYGNACJA 1: pokój z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale dzięki obecności na terenie posesji dodatkowego budynku gospodarczego z przeznaczeniem np. na biuro, kawalerkę pod wynajem etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest za jedną z najbardziej ekologicznych nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3593)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl