slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Grecja (Heraklion)

Rezydencja do sprzedaży Grecja (Heraklion)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Heraklionie (Grecja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 19 059 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3 526 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 185 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 290 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności śródziemnomorskim stylem wykończenia wnętrza, co zapewnia niebywały komfort, luksus i wygodę. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: 2 łazienki + 2 sypialnie + miejsce do grillowania + jadalnia.
Właściciele aut docenią z pewnością dwustanowiskowy parking.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w przepięknej miejscowości otoczonej górami. Nad morze dojedziemy w kilkadziesiąt minut (20 km). Okolica słynie z długich, fantastycznie ukwieconych alei spacerowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi organizacji Airbnb możesz cieszyć się pasywnymi dochodami z wynajmu turystycznego, a my zajmiemy się wszystkim – od przyjęcia gości po odprawę. Dodatkowo, już po zakupie ekskluzywnej rezydencji, nasz człowiek na miejscu zajmie się nią przez cały rok. Zajmiemy się wszystkim. WGN gwarantuje w Grecji pomoc w uzyskaniu kredytu oraz wsparcie prawne na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-269)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl