slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Włochy (Salerno)

Rezydencja do sprzedaży Włochy (Salerno)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Salerno (Włochy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 165 m2, a także ciekawą ceną 2 810 170 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 4 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1995 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 8 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 200 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 17 031 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ciekawą, atrakcyjną a na dodatek cichą i spokojną lokalizacją nieopodal centrum. Lokalizacja jest znakomicie skomunikowana z pobliskimi autostradami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przepiękne widoki z okien na morze oraz zieleń ogrodów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom nie tylko najwyższy standard bezpieczeństwa (pancerne drzwi), ale również światowy poziom życia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym na kilku kondygnacjach wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: 2 pokoje dzienne + wejście + łazienka + gabinet;
KONDYGNACJA 1: kuchnia + pokój dzienny + spiżarnia + łazienka + jadalnia;
KONDYGNACJA 2: łazienka + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży została kompletnie odnowiona w 1995 roku. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia: kompleksową obsługę w zakresie kredytowania + analizę i wycenę stanu technicznego nieruchomości + doradztwo prawne, techniczne, geodezyjne. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Szukasz ekskluzywnej rezydencji we Włoszech? Znajdziemy ją dla Ciebie. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i zapytaj o szczegóły tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (088-51)

Kontakt:
e-mail: tomasz.pastuszak@wgn.pl